Delegacije

Delegacije – slovenska tekmovanja

KategorijaTekmovanjeDatumDanUraKraj - BazenTekmec 1Tekmec 2DelegatSodnik ASodnik B
***********
ČLANIDP*********
ČLANIDP25.04.2024četrtek20:45:00AVK Triglav KranjVK Ljubljana SlovanPodvršček V.
U13POKAL*****
U13POKAL25.04.2024četrtek19:00:00Maribor - Kopalisce PristanAVK Branik MariborGrafist KoperMatjašič
U13POKAL26.04.2024petek15:40:00Kranj - POB KranjAVK Triglav KranjCalcit Water PoloDragaš
***********
ČLANIDP04.05.2024sobota19:30:00AVK Triglav KranjGrafist Koper
ČLANIDP04.05.2024sobotaVK Ljubljana SlovanAVK Branik Maribor
ČLANIDP08.05.2024sreda41
U17POKAL05.05.2024nedelja*Ljubljana - Kopalisce Kodeljevo*****
U17POKAL05.05.2024nedelja10:00:00Ljubljana - Kopalisce KodeljevoCalcit Water PoloVK Ljubljana Slovan
U17POKAL05.05.2024nedelja11:00:00Ljubljana - Kopalisce KodeljevoAVK Triglav KranjGrafist Koper
U17POKAL05.05.2024nedelja14:00:00Ljubljana - Kopalisce KodeljevoZmagovalec 1Zmagovalec 2
U15DP12.05.2024nedeljaMaribor - Kopalisce Pristan*****
U15DP12.05.2024nedeljaMaribor - Kopalisce PristanVK Borac Banja LukaVK Gorica
U15DP12.05.2024nedeljaMaribor - Kopalisce PristanAVK Branik MariborVK Ljubljana Slovan
U15DP12.05.2024nedeljaMaribor - Kopalisce PristanGrafist KoperPD Maribor
U15DP12.05.2024nedeljaMaribor - Kopalisce PristanAVK Triglav KranjCalcit Water Polo
U15DP12.05.2024nedeljaMaribor - Kopalisce PristanVK GoricaAVK Triglav Kranj
U15DP12.05.2024nedeljaMaribor - Kopalisce PristanCalcit Water PoloGrafist Koper
U15DP12.05.2024nedeljaMaribor - Kopalisce PristanPD MariborAVK Branik Maribor
U15DP12.05.2024nedeljaMaribor - Kopalisce PristanVK Ljubljana SlovanVK Borac Banja Luka
ČLANIDP32
ČLANIDP11.05.2024sobota14
ČLANIDP23
ČLANIDP18.05.2024sobota
ČLANIDP
ČLANIDP
ČLANIDP22.05.2024sreda
ČLANIDP
ČLANIDP
ČLANIDP25.05.2024sobota
ČLANIDP
ČLANIDP
ČLANIPOKAL29.05.2024sredaKoper - Olimpijski bazen Koper
U17DP19.05.2024nedelja*******
U17DP19.05.2024nedelja14
U17DP19.05.2024nedelja23
U17DP19.05.2024nedeljaPoraženec 1Poraženec 2
U17DP19.05.2024nedeljaZmagovalec 1Zmagovalec 2
U13DP19.05.2024nedelja*Kranj - POB Kranj*****
U13DP19.05.2024nedeljaKranj - POB KranjVK Borac Banja LukaCalcit Water Polo
U13DP19.05.2024nedeljaKranj - POB KranjVK Ljubljana SlovanAVK Triglav Kranj
U13DP19.05.2024nedeljaKranj - POB KranjVD Delfin RovinjAVK Branik Maribor
U13DP19.05.2024nedeljaKranj - POB KranjPD MariborVK Opatija LRH
U13DP19.05.2024nedeljaKranj - POB KranjAVK Triglav KranjGrafist Koper
U13DP19.05.2024nedeljaKranj - POB KranjVD Delfin RovinjVK Ljubljana Slovan
U13DP19.05.2024nedeljaKranj - POB KranjGrafist KoperCalcit Water Polo
U13DP19.05.2024nedeljaKranj - POB KranjAVK Branik MariborPD Maribor
U13DP19.05.2024nedeljaKranj - POB KranjVK Opatija LRHVK Borac Banja Luka
U13DP10.02.2024sobota18:00:00Kranj - POB KranjAVK Triglav KranjGrafist Koper
U12OP26.05.2024sobotaNova Gorica - Pokriti zimski bazen*****
***********
U15DP26.05.2024nedeljaKranj - POB Kranj*****
U15DP26.05.2024nedeljaKranj - POB Kranj14
U15DP26.05.2024nedeljaKranj - POB Kranj23
U15DP26.05.2024nedeljaKranj - POB KranjPoraženec 1Poraženec 2
U15DP26.05.2024nedeljaKranj - POB KranjZmagovalec 1Zmagovalec 2
U13DP09.06.2024nedeljaLjubljana - Kopalisce Kodeljevo*****
U13DP09.06.2024nedeljaLjubljana - Kopalisce Kodeljevo14
U13DP09.06.2024nedeljaLjubljana - Kopalisce Kodeljevo23
U13DP09.06.2024nedeljaLjubljana - Kopalisce KodeljevoPoraženec 1Poraženec 2
U13DP09.06.2024nedeljaLjubljana - Kopalisce KodeljevoZmagovalec 1Zmagovalec 2
U13POKAL******
U13POKAL16.06.2024nedelja*Ljubljana - Kopalisce Kodeljevo14
U13POKAL16.06.2024nedeljaLjubljana - Kopalisce Kodeljevo23
U13POKAL16.06.2024nedeljaLjubljana - Kopalisce KodeljevoZmagovalec 1Zmagovalec 2
U12OP22.06.2024sobotaKamnik - Kopalisce Pod Skalo*****
ČLANIPOKAL*********
ČLANIPOKALKoper - Olimpijski bazen KoperGrafist KoperVK Posejdon Celje